Ga naar de inhoud

Vigor 2962F Dual WAN glasvezel router 4 Gigabit LAN, 200 VPN LAN-LAN IPSEC, IPv6

532,00

1 op voorraad

Leverdatum op 23 april 2024
Artikelnummer: V2962F Categorie:

De Vigor 2962F is de krachtigste dual WAN glasvezel router uit ons assortiment. De glasvezel poort kan gecombineerd worden met de 2,5Gbe poort voor optimale load balancing en fail over functionaliteiten. Met 2,4Gbps NAT performance, 200 VPN LAN-to-LAN tunnels en 20 VLAN’s is dit model direct inzetbaar in eenvoudige en meer complexe netwerkomgevingen. SFP module De Vigor 2962F wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland. Rackmountable Dit product wordt geleverd in een metalen behuizing en kan, middels bijgeleverde beugels, eenvoudig in een 19” patchkast worden gemonteerd. Specifications:

  • 2 LAN/WAN configurable ports (1 × 2.5GbE & 1 x SFP/GbE combo)
  • 4 Gigabit Ethernet LAN ports
  • 2 USB for 3G/4G USB mode, printer, network storage or temperature sensor
  • 200 simultaneous VPN tunnels including up to 50 SSL VPN
  • Support High Availability (hardware redundancy)
  • Central Management for VigorAP & VigorSwitch
EAN

4710484743213

Merk

Draytek